08.12.2018r. Kalisz Pomorski kadra !

Kadra na 08.12.2018r. (sobota) zbiórka ul. Ceglana 1, Stargard przy klubie o 8:25, jedziemy busem na turniej halowy do Kalisza Pomorskiego, planowany powrót około 16:30 (jak zaczniemy wracać dam Państwu znać)

Lp.

Wowk

Hubert

TAK

W sobotę jedziemy na turniej halowy do Kalisza Pomorskiego, kadra powyżej. Nie ma wpisowego za turniej, za transport trzeba będzie zapłacić bezpośrednio kierowcy (500 zł.) proszę przygotować Chłopakom po 32 zł. od jednego zawodnika (przy 16 zawodnikach). Proszę zabrać buty na halę, getry, ochraniacze, spodenki, niebieskie stare stroje i nowe błękitne stroje (dwa komplety). Proszę o potwierdzenia obecności lub nieobecności do dnia 05.12.2018 (środa) do godz. 20:00 oraz czekam na jedną osobę dorosłą chętną do pomocy przy opiece nad Naszymi Zawodnikami podczas turnieju. Pozdrawiam Paweł Rybicki.