Zmiana trenera !

Z dniem 01.06.2020 trenerem rocznika 2007 zostaje Piotr Lulek. Pierwszy trening odbędzie się o 17:00 w poniedziałek na stadionie osir. Wszystkie sprawy proszę załatwiać już z nowym trenerem. Ja jako Trener nie będę już pracował w klubie KP Błękitni Stargard nie ukrywam, że dalej chciałem pracować z rocznikiem 2007 jednak Koordynator wraz z zarządem klubu mi to uniemożliwił. Ja jak i cały zespół był według mnie źle traktowany i nie mogłem sobie dłużej pozwolić na takie traktowanie w związku z czym zostałem zwolniony. Jeżeli potrzebują państwo więcej wyjaśnień proszę dzwonić.

Z mojej strony chciałem dodać, że przez te dwa lata robiłem wszystko co uważam za najlepsze dla zawodników, żeby rozwijali swoje umiejętności piłkarskie jak i społeczne.

Dziękuje za te dwa lata i życzę żeby Państwa Dzieci dalej rozwijały umiejętności piłkarskie i żeby piłka nożna na zawsze została ich pasją.