Pismo do rodziców od zarządu klubu.

Drodzy rodzice informujemy iż decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej przerwa w treningach i rozgrywkach ligowych potrwa do 26 kwietnia. Ma to oczywiście związek z panującą pandemią koronawirusa i bezpieczeństwem Waszych dzieci oraz trenerów. W związku z powyższym, zarząd KP Błękitni Stargard zdecydował, iż za okres kiedy nie będą prowadzone treningi nie będą pobierane składki członkowskie. Decyzja ta powoduje również automatycznie brak wypłacenia wynagrodzeń trenerom za ten okres. Wasze składki w zdecydowanej większości pokrywają wynagrodzenia trenerów. Dlatego drodzy Rodzice, zwracamy się do Was z takim apelem i rozważeniem możliwości wsparcia swoich trenerów, dobrowolną wpłatą składki za okres kiedy nie odbywają się treningi w wysokości 60 zł. Wpłaty zostaną przekazane Waszym trenerom. Mimo braków treningów, trenerzy są do Waszej dyspozycji i pracują z Waszymi dziećmi zdalnie komunikując się przez Internet. Podkreślamy, iż jest to dobrowolna wpłata członkowska za miesiąc kwiecień. Co Wy na to ? Do zobaczenia, mamy nadzieję jak najszybciej .Zarząd KP Błękitni.